KONST / Litografier / Färglitografier 12257037
nr 1225 7037
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad EA-upplaga, motivet: 40x30 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:05:22
16/12 13:06:58
1.000 kr
17/12 20:00:22
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal